Ağ, Sistem ve Uygulamalar için Kullanılabilirlik ve Performans İzleme

WhatsUp® Gold Total Plus Edition, bulutta veya şirket içindeki uygulamaların, ağ cihazlarının ve sunucuların durumu ve performansına ilişkin eksiksiz bir görünüm sağlar.

  • Kullanıcılarınız etkilenmeden önce sorunları bulun ve çözün: Sorunları, kullanıcılarınız fark etmeden önce proaktif bir şekilde tespit ederek çözün ve kesintisiz çalışma süresi sağlayın.
  • Kritik uygulamalar ve hizmetler için bant genişliğinin optimize edilmesini sağlayın: Ağ trafiğini izleyin ve önceliklendirin, böylece kritik uygulamaların sorunsuz çalışması için yeterli bant genişliğine sahip olduğunuzdan emin olun.
  • Keşif, haritalama, izleme, uyarı, envanter ve raporlamayı otomatikleştirin: Manuel görevleri otomatikleştirerek zamandan ve paradan tasarruf edin ve BT ekibinizin stratejik projelere odaklanmasını sağlayın.
  • Kablolu ve kablosuz cihazları ve bulut kaynaklarını izleyin ve uyarı alın: Ağınızın tamamında, kablolu ve kablosuz cihazlar ile birlikte bulut kaynaklarının da dahil olduğu hibrit ortamlarda izleme yapın ve performans sorunları hakkında uyarı alın.