Viavi Solutions

Ağ Performansı İzleme Çözümleri

VIAVI Solutions, ağ performansı ve son kullanıcı deneyimi yönetiminde lider bir firmadır ve DevNetSecOps için yüksek hassasiyetli tehdit detaylandırma ve maruziyet yönetimi sağlayıcısıdır. DevOps, daha önce bulunmamış maruziyetleri ortadan kaldırarak saldırganın bakış açısından bulut ortamlarını görebilir. NetOps, performans düşüşlerini tespit edebilir, sorunun kapsamını ve ciddiyetini değerlendirebilir ve sorun alanını belirleyebilir. SecOps, şüpheli trafikleri tespit edebilir, bir ihlal gerçekleştiğinde sistemde kalma süresini azaltabilir. Ayrıca VIAVI Observer ile performans sorunlarını ve tehditleri tanımlayıp, önceliklendirebilir ve giderebilirsiniz.

VIAVI Solutions Logo

Çeyrek asırdan fazla zamandır tüm odağı ağdan geçen haberleşme verilerini incelemek olan Observer ailesi, günümüzde Tolly Testi’nden 100 Gbps paket kayıpsız anlık veri kaydedebildiğini sertifikalaştırarak kanıtlamış olan başarılı bir yazılım ve donanım bütünüdür.

Ağ Performans Takip (Network Performance Monitoring) ürünü olarak bilinen Viavi Observer ailesi Observer Apex (Raporlama), Observer GigaStor (Kayıt ve Analiz) ve Observer GigaFlow (Gelişmiş Flow Takip ve Analiz) ürünlerinden oluşmaktadır. Gartner Raporları’nda Vizyoner ve Lider kısmındadır. Gartner kullanıcı yorumları kısmında 5 üzerinden 4,9 yıldız ortalamasına sahiptir.

VIAVI Observer, ağ ve güvenlik ekiplerini operasyonel mükemmelliği sağlamak için ihtiyaç duydukları performans ve tehdit görünürlüğü ile güçlendirmek için Son Kullanıcı Deneyim Puanını, kablolu veri yakalama ve zenginleştirilmiş akıştan yararlanır.