DEMSİSTEM Hakkında

Demsistem yenilikçi, özgün teknoloji ve çözümleri Türkiye’ye getirmek, hedeflediği müşteri segmentlerine sunmak ve uygulamak amacıyla 2011 yılında İstanbul’da kurulmuştur. 10 yılı aşkın süredir yeni nesil ağ teknolojileri ve bilgi güvenliği alanında lider firmalar ile iş birliktelikleri geliştirmekte ve çözümlerini finans kurumları, servis sağlayıcıları, e-ticaret firmaları ve kamu kurumları gibi teknoloji kritik altyapısı olan müşterilerine sunmaktadır. 2017 yılında oluşturulan Ankara birimi ile birlikte halen İstanbul & Ankara olmak üzere iki lokasyonda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Keysight Technologies (NYSE: KEYS) :Tüm dünyada 12.600 çalışanı ile 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren elektronik test ve ölçüm alanında lider firmalardandır. 2017 yılında IXIA firmasını satın almıştır. IXIA ağ test cihazları ve ağ görünürlüğü (Network Visibility) alanında Network Packet Broker, Bypass Switch ve Tap cihazları sunmaktadır.

Viavi (NASDAQ : VIAV) :Viavi ağ test cihazları ve ağ izleme ürünleri sunmaktadır. Ağ izleme alanında son kullanıcı deneyimi, ağ ve güvenlik analizi konularına odaklanmıştır.

Sandvine: “Active Network Intelligence” teknolojisi ile Telekom operatörleri ve kurumların ağ analizini gerçek zamanlı incelemektedir. Gelişmiş uygulama tanıma teknolojisi ile Sandvine ağ trafiği analizi, etkin ağ politikaları uygulamaya imkan sağlamaktadır.

Plixer :Ağ güvenliği ve izleme alanında uzun yıllardır flow-bazlı teknolojileri etkin biçimde kullanan Plixer son yıllarda machine-learning, AI algoritmalarını kullanarak ağ analizi alanında daha detaylı bilgiler sunmaktadır.

Perforce: Statik Kod Analizi yazılımları Klocworkve Helix QAC ile özellikle C/C++ ile gömülü (embedded) kod geliştiren savunma ve otomotiv şirketlerine güvenli ve standartlara uygun ürün geliştirmelerinde destek olmaktadır.

Ağ Performans Yönetimi, İzleme ve Analizi

Ağ Görünürlüğü

Derin Paket Analizi

Ağ Trafik Yönetim Uygulamaları

Ağ Güvenliği

Ağ Performans ve Güvenlik Testleri

Statik Kod Analizi

Sun Kullanıcı Deneyimi İzleme ve Raporlama

Demsistem profesyonel kadrosuyla iş ortaklarımıza temsilcisi olduğumuz üretici firmaların çözümlerini sunmaya ve üretmeye devam edecektir.