Plixer Core Platform ile ağınızın kontrolünü elinize alın. Bu veri sayfasında, kapsamlı ağ izleme ve güvenliği sağlamak için mevcut altyapınızı nasıl kullanacağınızı öğrenin. Ağ ve cihaz davranışları hakkında değerli bilgiler edinin, BT ortamınızı optimize edin ve en yüksek performans ve güvenliği sağlayın.

İçeride, Plixer Core Platform’un olağanüstü özelliklerini keşfedeceksiniz

  • Gerçek zamanlı ağ izleme: Performansın her yönünü izleyerek ağ trafiğinizde benzersiz bir görünürlük deneyimi yaşayın. Bant genişliği kullanımı ve uygulama kullanımından kullanıcı davranışı ve güvenlik tehditlerine kadar, en çok ihtiyaç duyduğunuz anda eyleme geçirilebilir içgörüler elde edin.
  • Gelişmiş trafik analizi: Ağ trafiğinizden anlamlı bilgiler elde etmek için gelişmiş analiz motorumuzun gücünü açığa çıkarın. Gizli kalıpları ortaya çıkarmak, güvenlik olaylarını tespit etmek ve ağ kaynaklarını optimize etmek için ayrıntılı flow analizi, uygulama tanıma ve davranış tabanlı anomali tespitinden yararlanın.
  • Ölçeklenebilirlik ve esneklik: Ağ boyutu ne olursa olsun, Plixer Core Platform gelişen ihtiyaçlarınızı karşılamak için zahmetsizce ölçeklenir. Aynı düzeyde güçlü içgörüler ve analizler alacağınızı bilerek güvenle büyüyün.