Allegro Packets

Ağ Sorunlarını Gidermek Üzerine Yeni Bir Yaklaşım

Allegro Packets Network Multimeter, eş zamanlı paket yakalama ve analiz özellikleri sayesinde problem anlarında yüksek miktarlardaki veriyi anlık olarak inceleyip, detaylı analiz yapabilmemizi sağlar. Analiz ve paketleri eş zamanlı görüntüleyebileceğiniz gibi geçmişe yönelik erişim de sağlayabilirsiniz.

Özel donanım mimarisi sayesinde tüm bu işlemler oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşir ve eş zamanlı analizi mümkün kılar. Geniş performans metrikleri sunarak, incelediği trafikle ilgili yüksek görünürlük sağlar. Farklı kullanım seçenekleri ile bir çok farklı sorunun adreslenmesinde, uzak noktalardaki trafiğin analiz edilmesinde yardımcı olur.

Allegro_Packets_Logo_Homepage
Demsistem Allegro Network Analyse Infografik

Allegro Network Multimetrelerini bu kadar özel yapan nedir?

Allegro Packets ürünlerini bu kadar özel kılan, kullanım kolaylığı ve yüksek hız ile performansın birleşimidir.

Allegro Ağ Multimetrelerinin ultra taşınabilir modelleri küçük, hafiftir ve yapılandırılmaları gerekmez. Tüm cihazlarımızla, analiz verilerine bir tarayıcıdaki web arayüzümüz aracılığıyla erişilir. Ağ sorunları birkaç tıklamayla tespit edilebilir. Sorunlu alanlar veya hatalar izole edilebilir ve daha fazla analiz için önceden seçilmiş ağ trafiğinden pcap’ler yakalanabilir.

Allegro Dashboard

Allegro Network Multimetre nasıl çalışır?

Müşterilerimizin en sevdiği değerlerden biri de, mevcut ağ trafiği ve geçmiş ağ olayları için veri ve istatistiklere anında erişebilmenin avantajıdır. Bu ek değer, 1G cihazlardan 400G cihazlara kadar tüm ürünlerimizde bulunuyor.

Allegro cihazlarımızın hem mevcut hem de geçmiş ağ trafiğinin analiz sonuçlarını beklemeden nasıl görüntüleyebildiğini görmek için lütfen videoyu izleyin.

Öne Çıkan Kaynaklar

Allegro Top 10 Use Cases

10 Use Cases for the Allegro Network Multimeter
Allegro In-Memory-DB vs Packet Ring Buffer

Allegro In-Memory-DB vs Packet Ring Buffer
Allegro Rack Units Datasheet

Allegro Rack Units Datasheet
Allegro Portable Units Datasheet

Allegro Portable Units Datasheet