Keysight Türkiye Distribütörü

DEMSISTEM

Keysight Türkiye’deki ağ görünürlüğü ve ağ testi ürünlerini Demsistem ile birlikte müşterilerine ulaştırmaktadır. Dünya genelinde ölçüm çözümleri ve teknoloji hizmetleri konusunda öncü bir firma olan Keysight çok uzun bir süredir elektronik test ve ölçüm alanında mükemmel bir itibara sahiptir. Müşterilerine en üst düzeyde hassasiyet ve güvenilirlik sunmaktadır.

Keysight, sürekli büyüyen teknoloji pazarında lider konumunu sürdürmek için önemli adımlar atmaktadır. Bu adımlardan biri, 2017 yılında gerçekleşen ve $1.6 milyarlık değerle Ixia’yı satın alımıdır. Ixia, ağ güvenliği, performans testleri ve görünürlük alanında çığır açan çözümler sunan bir liderdir. Keysight’ın Ixia’yı satın alması, müşterilerimize daha fazla seçenek sunarak portföyümüzü genişletmemizi sağladı. Artık daha fazla endüstriyel gereksinimi karşılayan çeşitli ürün ve hizmetler sunuyoruz.

Keysight Türkiye, Ixia Türkiye

Dinamik Ağ Zekası ile Ağınızı Bağlayın ve Güvende Tutun

Her zaman açık ağlara duyulan ihtiyaç yaygındır ve bu ağları bağlı ve güvenli tutmak söz konusu olduğunda beklentiler yüksektir. Teknolojiler ilerledikçe, uç bilişim, bulut ortamları, karmaşık güvenlik tehditleri, artan bant genişliği gereksinimleri ve zorlu uyumluluk düzenlemeleri, ağınızdan eyleme geçirilebilir bilgiler elde etmeyi zorlaştırıyor.

Keysight size yardımcı olabilir. Müşterilerimiz, herhangi bir ağ ortamında ağ trafiği, uygulamalar ve kullanıcılar hakkında zengin veriler sunmak için çözümlerimize güveniyor. Bu derin içgörü, dinamik ağ zekası olarak adlandırdığımız şeydir. Sürekli yenilik yapmanıza, agresif hizmet seviyesi anlaşmalarını karşılamanıza ve uygulamaların sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamanıza yardımcı olur.

Sizin İçin Doğru Görünürlük Ürününü Bulun

E400S Packet Broker
Network Packet Brokers

Keysight’ın sınıfının en iyisi ağ paket aracıları, filtreler ve aktif-aktif güvenlik yapısı kullanarak paket kaybı olmadan inline veya out-of-band çalışma sağlar.

Demsistem Keysight iBypass 100G e1695911658983
Bypass Switches

Bypass switch’leri, her boyuttaki aktif-aktif veya aktif-pasif ağlar için otomatik arıza emniyetli, inline koruma sağlar.

Demsistem Keysight Network Taps e1695911742354
Network Taps

Network tap ürünleri – fiber optik tap’lar, bakır tap’lar, aggregator’lar, regen tap’lar – ağ trafiği, performansı ve güvenliği için görünürlük sağlar.

Hawkeye Monitor Dashboard
Performance Monitoring

Ağ performansı izleme çözümleri, ağ performansına güvenmek için proaktif performans izleme ve gerçek dünya simülasyonları sunar.

VisionEdgeOS Banner2 cropped
Vision Edge OS

Vision Edge OS yazılımı, yüksek yoğunluklu hiper ölçekli / mikro ölçekli ve SDDC ağlarına gerçek zamanlı görünürlük, içgörü ve güvenlik için eksiksiz erişim sunar.

Görünürlük Platformunuzu Bulun

Ağ Testi ve Güvenliği

Kablolu, Wi-Fi ve 3G/4G/LTE ve 5G ağlarının hem kurulum öncesi hem de gerçek dünya ortamlarında yüksek performans göstermesini sağlarken, saldırılardan bir adım önde olmaya yardımcı olmak için dinamik güvenlik istihbaratı sağlar.

Cloud Test Keysight Demsistem

Cloud Test

Yüksek performanslı cihazlar, ağlar ve uygulamalar sağlayın

Protocol And Load Test Keysight Demsistem

Protokol ve Yük Testi

Cihaz, ağ ve hizmet performansınızı geniş ölçekte test edin ve doğrulayın

Test Hardware Keysight Demsistem

Test Donanımı

Her yerden, her zaman kurumsal çapta uygulama ve güvenlik testleri

icon test optimization e1696232568536

Ağ Modelleme

İletişim ağlarını ve siber tehditleri modelleme ve görselleştirme

 

Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin

İhtiyaçlarınıza uygun bilgi ve çözümler sunmak için buradayız. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.