Slide

Keysight Türkiye Distribütörü

DEMSISTEM

Keysight, dünya genelinde ölçüm çözümleri ve teknoloji hizmetleri konusunda öncü bir firmadır. Çok uzun bir süredir, elektronik test ve ölçüm alanında mükemmel bir itibara sahip olan Keysight, müşterilerine en üst düzeyde hassasiyet ve güvenilirlik sunmaktadır.

Keysight, sürekli büyüyen teknoloji pazarında lider konumunu sürdürmek için önemli adımlar atmaktadır. Bu adımlardan biri, 2017 yılında gerçekleşen ve $1.6 milyarlık değerle Ixia’yı satın alımıdır. Ixia, ağ güvenliği, performans testleri ve görünürlük alanında çığır açan çözümler sunan bir liderdir. Keysight’ın Ixia’yı satın alması, müşterilerimize daha fazla seçenek sunarak portföyümüzü genişletmemizi sağladı. Artık daha fazla endüstriyel gereksinimi karşılayan çeşitli ürün ve hizmetler sunuyoruz.


Dinamik Ağ Zekası ile Ağınızı Bağlayın ve Güvende Tutun

Her zaman açık ağlara duyulan ihtiyaç yaygındır ve bu ağları bağlı ve güvenli tutmak söz konusu olduğunda beklentiler yüksektir. Teknolojiler ilerledikçe, uç bilişim, bulut ortamları, karmaşık güvenlik tehditleri, artan bant genişliği gereksinimleri ve zorlu uyumluluk düzenlemeleri, ağınızdan eyleme geçirilebilir bilgiler elde etmeyi zorlaştırıyor.

Keysight size yardımcı olabilir. Müşterilerimiz, herhangi bir ağ ortamında ağ trafiği, uygulamalar ve kullanıcılar hakkında zengin veriler sunmak için çözümlerimize güveniyor. Bu derin içgörü, dinamik ağ zekası olarak adlandırdığımız şeydir. Sürekli yenilik yapmanıza, agresif hizmet seviyesi anlaşmalarını karşılamanıza ve uygulamaların sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamanıza yardımcı olur.


Sizin İçin Doğru Görünürlük Ürünlerini Bulun


Görünürlük Platformunuzu Bulun

Dinamik ağ istihbarat yığını özellik setleri, trafik analizi ve güvenlik aracı performansınızı optimize etmenizi sağlar. Bir ağ paket aracısı, sanal veya bulut platformuyla birlikte kullanılan yığın özellik setleri, araç ihtiyaçlarına özel trafiği değiştirmenize, kalıplamanıza ve taşımanıza olanak tanır. Daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki yığın özellik setlerinden birine tıklayın.


Ağ Testi ve Güvenliği

Kablolu, Wi-Fi ve 3G/4G/LTE ve 5G ağlarının hem kurulum öncesi hem de gerçek dünya ortamlarında yüksek performans göstermesini sağlarken, saldırılardan bir adım önde olmaya yardımcı olmak için dinamik güvenlik istihbaratı sağlar

Cloud Test Keysight Demsistem

Cloud Test

Yüksek performanslı cihazlar, ağlar ve uygulamalar sağlayın

Protocol And Load Test Keysight Demsistem

Protokol ve Yük Testi

Cihaz, ağ ve hizmet performansınızı geniş ölçekte test edin ve doğrulayın

Test Hardware Keysight Demsistem

Test Donanımı

Her yerden, her zaman kurumsal çapta uygulama ve güvenlik testleri

icon test optimization e1696232568536

Ağ Modelleme

İletişim ağlarını ve siber tehditleri modelleme ve görselleştirme