Keysight Technologies, müşterilerin ağ performansını ve güvenliğini optimize etmelerine yardımcı olan ağ görünürlük çözümleri sağlayan bir sağlayıcıdır. Keysight, fiziksel, sanal ve bulut ağlarında toplam görünürlüğü sağlamak için çeşitli ürünler ve hizmetler sunmaktadır, bunlar arasında şunlar bulunmaktadır:

  • Ixia Flex Taps: Ağ trafiğine erişim sağlayan ve ağ performansını veya bütünlüğünü etkilemeyen pasif cihazlar. Tek mod ve çoklu mod fiber tiplerinde 1G, 10G, 40G ve 100G hızlarına destek sağlar ve geniş bir bölme oranı (split ratio) yelpazesi sunar.
  • Ixia Network Packet Brokers: Ağ trafiğini filtreleyen, birleştiren, yük dengelemesi yapan ve güvenlik ve izleme araçlarına dağıtan akıllı cihazlar. Uygulama filtreleme, deduplication, SSL şifreleme, header stripping ve packet slicing gibi çeşitli gelişmiş özellikleri destekler.
  • Ixia Security Fabric: Kendini iyileştiren, yüksek erişilebilirlikli bir güvenlik mimarisi, güvenlik araçlarına bypass switch’leri, ağ paket aracıları, yük dengeleme ve otomatik yedekleme yetenekleri ekleyerek güvenlik araçlarının verimliliğini ve etkililiğini artırır.
  • Ixia CloudLens: Public, private ve hybrid bulut ortamlarını destekleyen, güvenlik ve izleme araçlarının sorunsuz entegrasyonunu sağlayan bulut tabanlı bir görünürlük platformu.
  • Ixia Network Assessment Tool: Müşterilere dokuz basit soruya dayalı olarak ağ risklerini ve görünürlük puanlarını hesaplamalarına yardımcı olan ücretsiz bir çevrimiçi araç.

Keysight’ın ağ görünürlük çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için https://www.ixiacom.com/solutions/network-visibility adresini ziyaret edebilir veya bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.