Vision Edge OS
Görünürlüğünüzü Keysight'ın Vision Edge OS ile open switch'ler üzerinde ayrıştırın.

Öne Çıkanlar

 

Vision Edge OS'nin indirilmesi ve bir open switch'e kurulması kolaydır. NPB çözümü Keysight'ın NetStack özellikleri ile birlikte gelir.

  • Keysight’ın sürükle ve bırak arayüzü sayesinde, görünürlüğü kolayca kurabilir ve yapılandırabilir; bu arayüz, ağda bulunan güvenlik ve izleme araçlarına doğal bir düzen sunar.
  • Filtreleme mantığını üç aşamalı filtreleme ile basitleştirin: ingress, dynamic ve egress; doğal olarak AND/OR mantığı için yerleşik bir yetenek sunarak karmaşık boolean filtreleme kurallarını basitleştirin.
  • Dinamik filtre derleyici teknolojisinin yapılandırma sırasında kuralları otomatik olarak çözmesine izin verin, böylece paketlerin yanlışlıkla drop olma riskiyle karşılaşmazsınız.
  • Ağ trafiğini izlemek için kaynak port etiketleme (VLAN etiketleme) kullanın.

Yeni Nesil Packet Broker

VisionEdgeOS Equasion e1700133288692

Vision Edge OS, Keysight’ın Vision portföyünü yönlendiren ve turnkey Vision ONE, Vision 7300 ve Vision Edge 40 ve 100 dahil olmak üzere network packet broker’larını güçlendiren öncü görünürlük yazılımıdır. Modüler işletim yazılımı, yazılımı temel donanımdan soyutlayarak open switch donanımına genişletilmiştir.

Şimdi, işletmeler, telekom operatörleri ve bulut hizmet sağlayıcıları, open switch’lerle Vision Edge OS kullanarak yazılım tanımlı veri merkezlerinde ağ görünürlüklerini genişletme esnekliğine sahiptir. Kurulu switch’leri NPB olarak kullanarak organizasyonlar, ölçek ekonomisinden faydalanabilir ve maliyetleri kontrol altına alabilir, bir SDDC’nin verimliliğini sağlayabilirler.

NPB’ler ağ paket verilerini toplar, filtreler ve yük dengeleme yapar, bu paket verilerini sorunsuz ve verimli bir şekilde güvenlik, adli bilişim ve performans yönetimi araçlarına iletmek için en verimli yöntemdir. Keysight’ın Vision Edge OS yazılımı, open switch’leri NPB’lere dönüştürerek rack ve veri merkezi görünürlüğü sağlar. Gerçek zamanlı görünürlük, insight ve güvenlik için tam erişim sunar, yoğun hyperscale, microscale ve SDDC ağlarına, genişledikçe bile.

VisionEdge Slice Tagline

Kolay, Esnek Dağıtım

Create Infrastructure

Bir open switch’te Vision Edge OS, ağ mimarisi içinde birden çok katmanda NPB olarak kullanılabilir. Filtreleme yetenekleri sayesinde edge ağ verilerini almak ve filtrelemek için kolayca kullanılabilir. Ayrıca, aggregation ve load-balancing yetenekleri ile çok katmanlı bir mimaride, trafiği yönlendirmek için uygulanabilir.

Ayrıca, Vision Edge OS, sorunsuz bir şekilde rack’ten veri merkezi düzeyine kadar görünürlük sağlamak için Keysight’ın network packet broker‘ları ile uyumludur.

Gelişmiş Özelliklere Erişim

Vision Edge OS çalıştıran open switch’ler, Keysight’ın anahtar teslim Vision ONE ve Vision 7300 ağ paket yönlendiricileri ile sorunsuz bir şekilde entegre olabilir. Bu özellik sayesinde, gelişmiş görünürlük zekası yeteneklerinden yararlanılabilir:

  • PacketStack: Deduplication, header stripping, packet trimming, timestamping, data masking ve burst protection
  • SecureStack: Aktif SSL decryption ve encryption, pasif SSL decryption ve data masking plus
  • AppStack: Application identification, geo-location ve tagging, IxFlow (NetFlow + metadata), PCAP
Leverage NPBs

Eksiksiz Bir Çözüm

Complete ArchitecturE

Vision Edge OS, open switch’ler, Vision network packet broker’ların yanı sıra Keysight tap’ler ve bypass switch’leri ile kuruluşların, yazılım tanımlı veri merkezleri (SDDC) için eksiksiz bir görünürlük mimarisi oluşturarak tüm paket verilerini görmelerini, güvenlik ve izleme araçlarının doğru verilere erişmesini ve tüm bunların uygun maliyetli, esnek bir çözümle yapılmasını sağlayabilir.

Keysight Open Switch Partner'ı

“Web ölçeğinde ve yazılım tanımlı veri merkezlerinde yaygın ağ görünürlüğüne yönelik yeni yaklaşımlar, bulut hizmet sağlayıcılarının, telekom hizmet sağlayıcılarının ve işletmelerin giderek daha uygun maliyetli ve esnek yaklaşımlar kullanarak ağ hizmetlerine ilişkin daha derin ve değerli bilgiler elde etmesini sağlıyor. Edgecore, müşterilerinin bu modern ayrıştırılmış bulut ve telekom altyapıları için zengin özelliklere sahip ve güçlü bir görünürlük platformu olarak Edgecore’un open switch’lerinde Keysight’ın Vision Edge OS’sinden yararlanmalarını sağlamak için Keysight ile işbirliği yapmaktan memnuniyet duyuyor.”

Jeff Catlin, VP Technology, Edgecore Networks

 
Edgecore Clear Small

Öne Çıkan Kaynaklar

Open Switch’ler için Vision Edge OS Ağ Görünürlük Yazılımı

Open Switch’ler için Vision Edge OS Ağ Görünürlük Yazılımı
Keysight + Edgecore Networks Web-Scale Veri Merkezleri için Pervasive Görünürlük Sağlıyor
Keysight + Edgecore Networks Web-Scale Veri Merkezleri için Pervasive Görünürlük Sağlıyor