Güvenli trafik için optimize edilmiş kullanım
SecureStack
Yazılım Paketi

Görünürlük Güvenliktir

Keysight, güvenlik platformları olan ağ paket yönlendiricilerinde SecureStack yeteneklerini sunarak organizasyonlara birçok cihazın yükünden kurtulma fırsatı tanır. Organizasyonlar, güvenliğin görünürlük olduğunu bilir – verileri görmelisiniz ki onları güvence altına alabilir ve saldırıları engelleyebilirsiniz.

Keysight görünürlüğü ile verileri şifreleyebilir ve şifre çözebilir, özel cihazlara gerek duymadan ağınızdaki verileri maskeleyebilme yeteneğine sahip olursunuz. Organizasyonunuza dolar tasarrufu sağlarken, IT ve güvenlik ekiplerine yardımcı olur ve ağınızı daha iyi korur.

Inline Decryption

Keysight’ın Inline Şifre Çözme yeteneği organizasyonlara, geçici anahtarlı şifreleme kullanan trafiği görüntülemek için görünürlük platformu aracılığıyla içeriye bakma imkanı sunar. Inline Şifre Çözme ile şunları yapabilirsiniz:

 • Bir kere şifre çözün ve izleme altyapısını ölçeklendirin. TLS şifre çözme işlemini dışa aktararak güvenlik ve izleme aracı performansını optimize edebilirsiniz.
 • Nihai esneklik için inline, out-of-band (OOB) ve aynı anda inline ve OOB araç yapılandırmalarını dağıtın.
 • Giden ve gelen trafikleri incelemek ve sunucu saldırılarını tespit etmek için hem dışarıya hem de içeriye bakın.
 • NetStack, PacketStack ve AppStack yeteneklerimizle birlikte kullanıldığında sınırsız görünürlük elde edin.
inline ssl

SecureStack Özellikleri

Active SSL

Geçici Anahtar ve TLS 1.3 Desteği ile Şifre Çözme ve Şifreleme

Şifreli trafik, sunduğu koruma, hackerlar tarafından ağa zararlı yazılım ve diğer tehditleri enjekte etmek için kullanılabilen iki yüzlü bir kılıç gibidir. Çoğu trafik şifrelenir hale geldiğinde ve geçici anahtarın hakim teknoloji haline gelme yolunda olduğu bir dönemde, organizasyonlar, ağlarını ve kullanıcılarını korumak için trafiği tehditlere ve kötü amaçlı yazılıma karşı inceleme olanağına sahipken TLS 1.3 standartlarının avantajlarını korumanın bir yoluna ihtiyaç duyar.

Inline Şifre Çözme, Vision ONE™ ve Vision X™ ile uyumlu olan ayrı yüksek performanslı uygulama modülleri aracılığıyla sunulmaktadır.

products network visibility SecureStack InlineDecrypt

Passive SSL

Veri şifrelemesi bilgileri güvenli hale getirmeye yardımcı olur, ancak ne yazık ki, kötü amaçlı yazılım, virüsler ve diğer riskli içerikleri şifreli trafiğe enjekte etmek ve algılanmadan ağınızı dolaşmak isteyen hackerlar tarafından da kullanılabilir. Bu tür kötü amaçlı yazılımları tespit etmek, veri kaybını önlemek, uygulamaları izlemek ve daha fazlasını yapmak için trafiği şifresini çözerek daha fazla görünürlük elde edin. SSL/TLS şifre çözme işini dışarı aktararak ve ağ performans darboğazını ortadan kaldırarak size yardımcı olabiliriz.

 • Rol tabanlı erişim kontrolleri ve çift yönlü şifre çözme özelliği ile güvenlikten ödün vermeden şifrelenmiş oturumlara görünürlük elde edin.
 • Vision ONE’da AppStack içinde 8 Gbps’ye kadar aktarım hızıyla 10 milyon eş zamanlı oturumu yönetin.
 • Şifreleme algoritmaları ve anahtar boyutlarını destekleyin: 3DES, RC4, AES, SHA1/521/384/256/224, MD5, ECC (Elliptic Curve), RSA ve Diffie-Hellman Anahtar Değişimi.
 • Uygulama tanımlama ve filtreleme performansı üzerinde etkisi yoktur.
 • NetFlow oluşturma, veri maskeleme, PCAP ve uygulama yönlendirme ile aynı anda çalışabilir.

products network visibility SecureStack OOBDecrypt

DataMaskingPlus

Kişisel tanımlanabilir bilgilerin ağ üzerinden geçtiği durumda, tüketici ve organizasyonunuzu güvende tutmanın anahtarı güvenliktir. Data Masking Plus, kredi kartı ve TC kimlik numaraları gibi hassas verilerinizi güvenli bir şekilde ağınızda maskeleyerek uyumluluk düzenlemelerine uymanıza yardımcı olur.

Data Masking Plus şunları yapabilmenizi sağlar:

 • Başlıca kredi kartlarını, sosyal güvenlik numaralarını ve e-posta adreslerini maskelemek için önceden tanımlanmış kalıpları kullanın.
 • Bir paketteki belirli bir yeri maskelemek için herhangi bir bayt sayısına sahip yapılandırılabilir bir ofset kullanın.
 • Luhn algoritmasını kullanan yerleşik kredi kartı numarası doğrulaması ile false-pozitifleri azaltın
 • Ödeme Kartı Endüstrisi Veri Güvenliği Standardı (PCE-DSS), HIPAA ve diğer yasal uyumlulukları sağlayın.

2017.03.07 DatMaskPlus 0

Görünürlük Platformunuzu Bulun

NetStack

Güçlü filtreleme, aggregation, replication ve daha fazlası – görünürlük için altın standart.

PacketStack

Akıllı paket filtreleme, manipülasyon ve taşıma

AppStack

Bağlama duyarlı, imza tabanlı uygulama katmanı filtreleme

MobileStack

Mobil taşıyıcıların gelişmiş 5G paket çekirdeği için özelleştirilmiş görünürlük zekası.

TradeStack

Piyasa veri beslemesi yönetimi

Öne Çıkan Kaynaklar

SecureStack

SecureStack
Şifrelenmiş Verilerin İzlenmesi İçin En İyi Uygulamalar

Şifrelenmiş Verilerin İzlenmesi İçin En İyi Uygulamalar
SecureStack — Optimized Handling of Secure Traffic

SecureStack — Optimized Handling of Secure Traffic