Mobil taşıyıcıların gelişmiş 5G paket çekirdeği için özelleştirilmiş görünürlük zekası.
MobileStack
Yazılım Paketi

Mobil Taşıyıcı Evrilmiş Paket Çekirdeği için Uyarlanmış 5G Görünürlük Zekası

Keysight’dan MobileStack, mobil çekirdek ağlar için detaylı trafik bilgisi sunar. GTP ve SIP trafiği içinde kullanıcı ve veri düzleminin analizini birleştirerek 5G SUPI verilerini ve ağ dilimlemesini çıkarmak ve yönetmek, aynı zamanda kritik abone metadata’sını izlemektedir. MobileStack kullanıldığında, verilerin daha verimli izlenmesi ve filtrelenmesi sayesinde mobil ağınız üzerinde daha iyi kontrol sağlayabilirsiniz.

5G Visibility Architecture Simple Transparent

5G Ağ Görünürlük Mimarisi

Yüksek performanslı 5G çözümümüzle mobil çekirdek ağlar için derinlemesine trafik bilgileri edinin:

  • Şifrelenmiş 5G çekirdeğine 5G veri erişimi elde edin
  • 4G ve 5G abone trafiğini işleyin ve abone deneyim kalitesinden ödün vermeden izleme maliyetlerini önemli ölçüde azaltın
  • Aboneye duyarlı meta verilerle büyük veri/makine öğrenimi uygulamalarını iyileştirin

5G Çekirdek Görünürlüğü için Vision X üzerinde MobileStack

Bugün piyasadaki en yüksek performanslı mobil çekirdek görünürlük platformu olan Vision X üzerindeki MobileStack, 5G için optimize edilmiştir ve yüz milyonlarca abone oturumunu ve şasi başına neredeyse 2000 gig kullanıcı düzlemi trafiğini ilişkilendirme yeteneği sağlar. 5G filtreleme, CUPS, 5G slice farkındalığı ve aboneye duyarlı meta verileri desteklemek için sıfırdan inşa edilmiştir.

Videoyu oynat

5G Görünürlük Özellikleri

GTP Correlation

Keysight, 5G Çekirdeğine erişim için en esnek ve yenilikçi yetenekleri sunmaktadır. 5G, paket erişimini zorlaştıran çeşitli satıcı, teknoloji ve altyapı seçenekleri göz önüne alındığında, özellikle yeni güvenlik özelliklerini içermektedir. Bu zorlukları ele almak için Keysight, SCP proxy ve hizmet ağı entegrasyonu dahil 5G şifreli paket erişimi için esnek seçenekler sunar. Ayrıca Ericsson PCC, Oracle DataDirector ve satıcı bağımsız sanal tapelerle entegrasyonlar da dahil olmak üzere ağ işlev sanal tapeleri sunar. Keysight’ın 5G görünürlüğü, 5G trafiğini sonlandırır, işler ve problara ileterek ölçeklenebilirlik, esneklik ve operasyonel verimlilik sağlar.

MobileStack1

Load Balancing

5G korelasyon, filtreleme, örnekleme ve slice farkındalığı, ağ performansı ve trafiği desenleri hakkında değerli içgörüler sağlar. Bu özellikler büyük miktarda verinin verimli bir şekilde yönetilmesine, daha iyi karar verilmesine ve 5G ağ performansına daha iyi bir görünürlük sağlanmasına olanak tanır. Bu yetenekleri kullanarak organizasyonlar, ağ performansını optimize edebilir, maliyetleri azaltabilir ve son kullanıcılar için hizmet kalitesini artırabilirler.

MobileStack2

Subscriber Aware Filtering

Keysight görünürlüğü, yenilikçi aboneye duyarlı meta veriler sağlayarak, ağ performansınız ve abone davranışınız hakkında daha derin içgörüler oluşturarak yatırımınızdan daha fazla yararlanmanızı sağlar.

Keysight meta verileri, mobilite parametreleri, akış başına taşıma KPI’ları ve uygulama düzeyinde trafik performansı KPI’ları gibi bilgiler dahil olmak üzere değerli bağlam ve içgörü sağlar.

Keysight’ın abone tabanlı meta verileri ile servis sağlayıcılar, ağ performansı hakkında daha kapsamlı bir anlayış kazanıyor ve standart paket tabanlı görünürlük ile belirgin olmayan veya üretilmesi uygun maliyetli olmayan sorunları tespit ediyor. Bu meta veriler, anomali tespiti ve diğer analizler için işlenebilir ve Kafka ve Pulsar gibi çeşitli olay akışı veri yollarına iletilebilir.

MobileStack3

Temel Özellikler

Network Slicing

Evet

Control / User Düzlemi Ayrımı

Evet

5G Arayüz Desteği

N3, N4, N11

Görünürlük Platformunuzu Bulun

NetStack

Güçlü filtreleme, aggregation, replication ve daha fazlası – görünürlük için altın standart.

PacketStack

Akıllı paket filtreleme, manipülasyon ve taşıma

SecureStack

Güvenli trafik için optimize edilmiş kullanım

AppStack

Bağlama duyarlı, imza tabanlı uygulama katmanı filtreleme

TradeStack

Piyasa veri beslemesi yönetimi

Öne Çıkan Kaynaklar

MobileStack

MobileStack
5G Çağında Ağ Görünürlüğü

5G Çağında Ağ Görünürlüğü
Keysight Subscriber Meta Verilerinin 5G’deki Değeri

Keysight Subscriber Meta Verilerinin 5G’deki Değeri