Bypass Switch
İzleme ve güvenlik dağıtımlarının sürekliliğini ve yüksek erişilebilirliğini sağlamak için hata toleranslı cihazlar

Bypass Switch Öne Çıkanlar

  • Önceden Yapılandırılmış Heartbeat’ler: Güvenlik araçlarıyla tek bir tıklamayla çalışmak için dünyanın tek bypass’ı, kurulum sürelerini azaltır ve dağıtım sırasında olası hataları ortadan kaldırır.
  • Yedekli veya Seri Aktif Araç Desteği: Tek bir bypass ile birden fazla aracı çevrimiçi olarak dağıtın; bypass, aktif-standby ve aktif-aktif ağ/güvenlik mimarilerini destekler.
  • Merkezi Yönetim Desteği: Ixia Fabric Controller Merkezi Yönetici, endüstrinin tek merkezi bypass yönetim aracı, onlarca ila yüzlerce cihazın yapılandırılmasını ve yönetimini basitleştirir ve hızlandırır.
  • Piyasadaki diğer sağlayıcıların bypass anahtarları ile mümkün olmayan karmaşık topolojilerin hızlı dağıtımını destekleyen öncü GUI arayüzleri.
  • 1G Bakır’dan 100G Fiber’e kadar çoklu çözümler mevcuttur. 

Özellikler

Ağınızı Kesintiden Koruyun, Büyüyen Ağlar İçin Çevrimiçi Bir Can Simidi

Sorun: Inline Tool Riskleri
Ağlar sürekli evrilen bir güvenlik tehdidi yağmuruyla karşı karşıya kalıyor. Çevrimiçi güvenlik araçlarının doğrudan konuşlandırılması bir savunma hattı oluşturabilir, ancak bu araçlar tek başına arıza noktaları oluşturabilir. Güvenlik ve analitik araçlarının etkili bir kombinasyonu bile, düzenli yeniden başlatmalar, bakım ve yükseltmeler ile yüksek maliyetli ağ kesintilerinin olasılığını artırabilir.

Ve inline bir araç kullanılamaz hale gelirse, bu durum ağ bağlantısını tamamen devre dışı bırakabilir, ağ süresini önemli ölçüde zedeleyebilir ve iş sürekliliğini bozabilir.

Çözüm: Inline Protection ile Ağ Kesintilerini Atlatın

Bypass Switch’lerimiz, herhangi bir boyuttaki ağa uyacak şekilde tasarlanmış hata toleranslı, inline koruma sağlar. Bu switch’ler, geçici tool kesintilerinin maliyeti yüksek ağ kesintilerine dönüşmesini önleyen otomatik devreye alma koruması ile ağı korur.

Bypass Switch’lerimiz, inline ağ cihazları ile güvenlik araçları önünde konuşlandırılarak, ağ ile güvenlik katmanları arasında güvenilir bir ayrım noktası sağlar.

Sonuç: Ağ ve güvenlik araçlarınızın, ağ kesintileri riski olmaksızın işinizi desteklemesine ve korumasına olanak tanır. Dahası, bu bypass switch’leri, tek bir ağ bağlantısından trafik işleyen birden fazla güvenlik aracına izin verir ve önceden yapılandırılmış heartbeat’ler, merkezi yönetim ve tek bir bypass kullanarak yedekli veya seri aktif araçlar için destek gibi birçok benzersiz yetenek sunar.

dnp ScreenShot 2017 07 07

En Geniş Yelpazeye Sahip Harici Bypass Switch’leri

Keysight, çeşitli dağıtım senaryoları için uygun olan farklı Bypass Switch modelleri sunar. Birden fazla aracın AKTİF-AKTİF (seri) veya AKTİF-STANDBY dağıtımlarında konuşlandırılmasını sağlayan “Yüksek Erişilebilirlik” (HA) yetenekleri konusunda lideriz. Öncü web tabanlı Kullanıcı Arayüzümüz, daha az gelişmiş arayüzlerin kolaylıkla yol açabileceği hatalar olmadan karmaşık HA dağıtımlarının hızlı bir şekilde yapılandırılmasına olanak tanır.

Bypass Switch’lerimiz, Network Emulator II gibi “inline” emülasyon araçlarımıza mükemmel bir tamamlayıcıdır. Keysight Bypass Switch’i, Network Emulator II’nin finansal ticaret ağları içindeki gecikme eşitlemesi gibi kritik görev uygulamalarda konuşlandırılmasını sağlar.

dnp bypass family RelPro

Öne Çıkan Kaynaklar

Satın Alma Rehberi – Ağınıza Hangi iBypass Ait?
Satın Alma Rehberi – Ağınıza Hangi iBypass Ait?
Bypass FAQs
Bypass FAQs
High Availability Security Upgrade
High Availability Security Upgrade
Network Visibility Products Catalog

Network Visibility Catalog