Network TAP
Canlı ağ trafiğinin izlenmesini artırmak için güvenilir veri erişim ürünleri

Keysight ailesinin network tap ürünleri, patch tapları, optik fiber tapları, tough taplar ve bakır taplar da dahil olmak üzere, ağ trafiğine tam görünürlük sağlayarak optimal performans ve güvenliği korumanıza yardımcı olur. Network tapları, doğrudan ağa kurulurlar, tak-çalıştır özelliklidir ve maliyetli elle yönetimi gerektirmezler.

Arayüz veya ağ konumu ne olursa olsun, Keysight yüksek performanslı tapları bakır ve multi-mode ile single-mode optik fiberi destekler ve 400Gbps’ye kadar hızlarda çalışır. En iyi yanı: Taplar, ağ trafiğine kalıcı erişim sağlayabilir ve maliyetli darboğazları veya arızaları getirmeden ağ izleme ve güvenlik cihazları için tam trafik görünürlüğü sağlayabilir.

Sizin İçin Doğru TAP Modelini Bulun

Geniş network tap yelpazemizle, ağınızdan hangi trafiğe dokunmanız gerekirse gereksin doğru ürünü bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

keysight ixia copper tap

Bakır Tap

Bakır taplarla tam görünürlük sağlayın

keysight ixia fiber optical taps

Fiber Optik Tap

Esnek, modüler ve %100 pasif fiber optik taplar

keysight ixia tough tap

Tough Tap

Tough Taps, ICS ortamınızda güvenliği sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz görünürlüğü sağlar.

keysight ixia patch taps

Patch Tap

Bend-intensive, %100 pasif, patch panellere ve düşük gecikmeli ticaret uygulamalarına entegrasyon için üretilmiştir

keysight ixia regeneration taps

Regeneration Tap

Tek bir bağlantı üzerinde birden fazla veri kopyası oluşturma

Network TAP Özellikleri


Trafiğinize Erişim Kazanın
Sorun: Kör Noktalar ve Ağ Trafiğine Erişimin Yüksek Maliyetleri Kuruluşlar, güvenlik sağlamak ve uygulamaların en iyi şekilde çalıştığından emin olmak için dinamik ağ zekasına ihtiyaç duyar. Ancak bir ağ ne kadar büyürse, izlenmesi de o kadar zorlaşır. Kör noktalar, ağ kalitesini sağlama becerinizi kolayca tehlikeye atabilir. Port yansıtma gibi geleneksel izleme yöntemleri maliyetli olabilir ve karmaşıklık katmanları ekleyebilir ve bazı izleme çözümleri ağ kullanılabilirliğini olumsuz etkiler. Ağlar her zamankinden daha hızlı büyürken, şimdi yüksek performanslı, ölçeklenebilir bir izleme çözümünün tam zamanı.
TapsandSpan
BT Uzmanları Keysight Tap’ları tercih ediyor

Keysight, herhangi bir tedarikçiye göre en geniş tap modeli yelpazesine sahiptir – (Pasif / Aktif, 1Gbps’den 400Gbps’ye kadar Hızlar, Single-Mode ve Multi-Mod ve Cisco BiDi dahil konektör / fiber türleri). Keysight, piyasadaki en yüksek yoğunluklu ve en modüler tap modellerini sunuyor – 19 inç 1U alanda 36 adede kadar tap’a sahip Flex Tap VHD.

Keysight yüksek kaliteli ürünlere sahiptir. Keysight, hem tasarım hem de üretim süreçlerinde, genellikle Keysight’ın ünlü olduğu aynı test ekipmanını kullanarak tap’lar üzerinde kapsamlı testler gerçekleştirir.

Keysight single-mpde Flex Tap’lar çok hızlıdır ve 1260-1340nm arasındaki dalga boyları ile 1G’den 400G’ye kadar test edilmiştir.

Keysight’ın teknik inovasyon konusundaki ünü – Keysight, modüler bir tap olan “Flex Tap”i sunan ilk şirket oldu ve en hassas uygulamalar için gelişmiş güvenlik sağlayan Flex Tap Secure+, daha düşük altyapı maliyeti için dağıtım esnekliği sağlayan Patch Tap ve 100G-PSM4’ü destekleyen ve 400G’ye kadar hızları desteklemek üzere test edilen ilk Paralel Single-Mode Flex Tap gibi ürünlerle yenilik yapmaya devam ediyor.

Öne Çıkan Kaynaklar

Ixia Flex Tap’ler
Ixia Flex Tap’ler
Şebeke Tap’leri Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken İlk Altı Husus
Şebeke Tap’leri Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken İlk Altı Husus
Her Yerde Tam Görünürlük için TAP’ler vs. SPAN’lar
Her Yerde Tam Görünürlük için TAP’ler vs. SPAN’lar
TAP’ler SSS
TAP’ler SSS