Software

depositphotos 467900894 stock photo new york usa 26 april e1646123847539

DevOps çözümlerinin lideri Perforce Yazılım Kimdir?

DevOps çözümlerinin lideri Perforce Yazılım Kimdir? 455 303 Demsistem

1995 yılında kurulan Perforce, üst düzey yazılım ve DevOps çözümleri ile endüstriyel standartların uygulanabilirliğinin ve uyumluluğunun sağlanması, risk yönetimi, güvenlik açıklarının tespiti ve akıllı test uygulamalarında detaylı analiz ve çözümler sağlar.C, C++, C#, Java,  JavaScript, and Python için Statik Kod Analizi yapan, SAST ve DevOps/DevSecOps için en İyi Statik Kod Çözümleyicisi  olan Perforce,  geliştirilen ve çalışan uygulamalar, sürüm kontrol yazılımı, web tabanlı depo yönetimi, uygulama yaşam döngüsü yönetimi, web uygulama sunucuları, hata ayıklama araçları ve çevik planlama konularında çalışmaktadır.

Otomotiv, yarı iletken, finansal hizmetler, oyun geliştirme, sanal üretim, tıbbi cihazlar, gömülü sistemler, perakende/tüketici ambalajlı ürünler (CPG), seyahat, eğlence ve endüstri alanlarında   lider şirketler için endüstri standartlarına uyumlu, uluslararası kabul görmüş güvenlik standartlarına  uyumlu statik kod analizi çözümleri ile en iyi uygulamaların ve projelerin güvenli, başarılı, uyumlu, verimli bir şekilde tamamlanmasına destek verir. Perforce, teknoloji ve yazılım, operasyonel ekiplerinin DevOps’taki en zor sorunları hızlı bir şekilde çözmesine yardımcı olur.

Rakamlarla Perforce:
Bugün Fortune 100 şirketlerinin %75’i, Fortune 500 firmalarının 250+’sı, 100 AAA dev oyun Studyolarından 75’i –en iyi 20’sinden 19’u-, 10 en büyük yarıiletken fabrikalarından 9’u, 10 en büyük otomobil firmalarından 9’u ve 1000+ üzerinde Finansal kurumları Perforce çözümlerini geniş ölçekte yenilik ve müşterilerine hizmet sağlamak için kullanıyor. Dünyada 1,000,000 kullanıcısı olan Perforce, 26 ofiste 800 çalışan ile hizmet vermektedir.

Perforce ürünlerinden en yaygın kullanılan Klockwork ve Helix QAC’dir.

Klocwork
C, C++, C#, Java,  JavaScript, and Python için Klocwork SAST, yazılım güvenliği, kalite ve güvenilirlik sorunlarını tanımlar ve tanınmış uyumluluk standartlarına uyumu sağlar. Kurumsal DevOps ve DevSecOps için tasarlanan Klocwork, her boyuttaki projeye ölçeklenerek, büyük ve karmaşık ortamlarla, çok çeşitli geliştirici araçlarıyla entegre olur ve kontrol, işbirliği ve raporlama olanakları sağlar. Klocwork’ün Diferansiyel Analiz motoru, doğruluğu korurken anında analiz sonuçları sağlar ve Sürekli Uyumluluğu (Continuous Compliance) otomatikleştirmek için CI/CD ardışık düzenleriyle (pipeline) sorunsuz bir şekilde bütünleşir ve yazılımınızı her commit ile güvenlik açıklarından korur.

Helix QAC
Helix QAC, (C ve C++ kodlama kurallarına dayalı olarak) ihlaller için kodu otomatik olarak tarayan bir statik kod analizörüdür. Geliştirici ekiplerin karşılaşılan problemleri düzeltmelerin daha kolay ve daha az maliyetli olduğu henüz geliştirme aşamasında hızlıca tespit etmelerini sağlar. Helix QAC, kodunuzun MISRA® gibi kodlama standartlarına uyumluluğunuzu otomatik olarak sağlar.

Perforce ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için Demsistem web sitesini ziyaret edebilirsiniz, sales@demsistem.com adresine mail gönderebilir, görüşme yapabilir, hatta ürünün ücretsiz demosunu talep ederek deneyimleyebilirsiniz.