NetBrain

NetBrain, Ağınızı Otomatik Keşfedin

NetBrain, ağdaki herhangi bir değişikliği veya endüstri ihtiyaçlarına gore raporlama, haritalama için özel olarak tasarlanmış bir ağ otomasyon aracıdır. Ağı uçtan uca otomatik olarak eşlemenize izin vermek için tüm altyapıyı keşfeder ve kodunu çözer ve tek bir ara birimden yönetmenize olanak tanır. Veri merkezleri, sanallaştırma ve SDN kullanıldıktan sonra her zamankinden daha karmaşık hale geldi. Artık en karmaşık heterojen altyapıları bile dinamik olarak keşfedebilir ve belgeleyebilirsiniz. Kurumsal ölçeklenebilirlik, NetBrain’in en iyi özelliklerinden biridir.

Ayrıca, yüksek düzeyde ölçeklenebilir olmanın birçok avantajı vardır. Binlerce cihazı yönetebilme, ağ üzerinden kolayca veri paylaşabilme, mevcut BT iş akışlarıyla entegre olabilme ve otomatik olay müdahalesi gibi çeşitli özelliklere sahiptir. Uygulama performansını yönetir ve siber güvenlik ve savunma ile ilgilenir.

Netbrain

Son Derece Kolay Uygulama, Harika Sonuçlar, Harika Yetenekler….

NetBrain tarayıcı tabanlı arayüz sayesinde, daha büyük genişleme olanakları ile büyük ölçekli ağları desteklemek için gelişmiş dağıtılmış teknolojileri benimseyen bir mimari tarafından desteklenir. Linux/Windows/ESXi sistemlerinde kolayca kurulumu yapılır.

Özellikler ve Avantajlar

  • SDN, hibrit ağ desteği ve uçtan uca Ağ Görünürlüğü
  • Probleme dayalı izleme – 7/24 izleme, BT hizmet yönetimi (ITSM), güvenlik ve bilgi olay yönetimi (SIEM)
  • Gelişmiş ağ bilgi paylaşımı
  • Ağ belgelerini otomatikleştirin ve sorun giderin