A10 Networks

A10 Networks 2004 yılında kurulan servis sağlayıcıları (ISP Providers) ve kurumsal müşterilere on-premise, cloud ve edge-cloud ortamları için  Appliance Delivery Controller (yük dengeleyici), SSL Insight (SSL çözücü), DDOS koruması, CGNAT çözümü, Convergent Firewall ve Merkezi yönetim ara birimi (Harmony Controller) çözümleri sunan San Jose, California merkezli bir teknoloji firmasıdır.

DDOS Koruması

Kurumsal servislerinizin hizmet sürekliliğini sağlayabilmek için gün geçtikçe artan zombi cihaz sayısı ve değişip gelişen Volumetric (DNS amplification, NTP amplification, SSDP amplification vb.) Network katmanı (Fragmentation, SYN flood, Ping flood vb.) ve Uygulama katmanı (Slowloris, HTTP GET floods, R.U.D.Y. vb.) DDOS ataklarından korunmak için A10 Networks’ün on-premise ve cloud ortamlarında ölçeklenebilir çözümleriyle Zero-Day (Sıfırıncı gün) ataklarda dahi yüksek koruma ve servis sürekliliği sağlamaktadır.

7655S-TPS

SSL Insight

İnternet trafiğinin %90’ları aşan SSL trafiği içermesi gizlilik ve mahremiyet sağlarken cihazlarımızdaki görünürlüğün ve dolayısıyla korumanın azalmasına sebep oluyor. Görünürlüğü arttırmak ve ağ güvenliğini sağlayabilmek için A10 Networks SSLI çözümünün ICAP destekli, URL/Web kategorizasyonu desteği ve kullanıcı bazlı kurallarla SSL trafiğinin hem inbound hem de outbound yönünde esnek konumlandırma yöntemleriyle farklı topoloji ve senaryolarda SSL trafiğini A10 Networks ile çözerek diğer güvenlik ürünlerinizin performansını koruyarak görünürlük sağlayıp güvenliği üst düzeye çıkartabilirsiniz.

7655S-SSLi